اخلاص، پرکاری و ولایت‌باوری، پایه‌های دولت شهیدان رجایی و باهنر بود

کرمان – فت فتو – فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ویژگی‌ها و پایه‌های اصلی دولت شهیدان رجایی و باهنر را اخلاص، پرکاری، سادگی و بی‌آلایشی، ولایت‌باوری و استکبارستیزی عنوان کرد و گفت: این شهیدان تربیت یافتگان مکتب اهل بیت (ع) و امام راحل (ره) بودند. به گزارش روز چهارشنبه فت فتو و به نقل از […]

کرمان – فت فتو – فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ویژگی‌ها و پایه‌های اصلی دولت شهیدان رجایی و باهنر را اخلاص، پرکاری، سادگی و بی‌آلایشی، ولایت‌باوری و استکبارستیزی عنوان کرد و گفت: این شهیدان تربیت یافتگان مکتب اهل بیت (ع) و امام راحل (ره) بودند.

به گزارش روز چهارشنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، سردار حسین معروفی در دیدار با استاندار کرمان به دوره کوتاه مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر اشاره کرد و افزود: همین زمان کوتاه به عنوان الگوی عملی در دولتداری اسلامی مطرح است. 
وی ویژگی‌ها و پایه‌های اصلی دولت شهیدان رجایی و باهنر را اخلاص، پرکاری، سادگی و بی‌آلایشی، ولایت‌باوری و استکبارستیزی عنوان کرد و گفت: این شهیدان تربیت یافتگان مکتب اهل بیت (ع) و امام راحل بودند.
فرمانده سپاه ثارالله استان بیان کرد: دولت‌سازی اسلامی به معنا و تفسیر قوه مجریه به تنهایی نیست، بلکه دیگر قوا نیز باید مومن و انقلابی باشند.
مثلث حکومتی قوه مجریه، مقننه و قضاییه باید به هم نزدیک شده و در کنار هم قرار گیرند تا دولت اسلامی شکل گیرد. 
سردار معروفی همچنین از پیگیری‌ها و دغدغه‌های استاندار برای اهداف و برنامه‌های استان تشکر کرد و گفت: ارتباط مدیریت اجرایی استان کرمان با نیروهای نظامی از جمله سپاه قابل تقدیر است.
فرمانده سپاه ثارالله کرمان بیان داشت: به عنوان سپاه همیشه خود را در کنار دولت می‌دانیم و کار را موازی کاری نمی بینیم، برای حل مشکلات مردم در صحنه هستیم و مهم اهتزاز پرچم انقلاب و خدمت به مردم است.

در گام دوم انقلاب اسلامی همه نیروهای کشور باید به میدان بیایند

 زینی وند در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد شهدا گفت: بنده به عنوان یک کارشناس می گویم، در این استان که توفیق خدمت داشتم؛ مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرچم را بالا نگه داشته و همکاری بسیار خوبی با دولت داشت و افتخار می‌کنم که سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تواضع و شخصیت مردمی به استان سفر کرده و در کنارشان بودم و همچنین در این دوره مسئولیتم از سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان بسیار آموختم.
استاندار کرمان گفت: در پایان دوران فعالیت دولت دوازدهم که توفیق خدمت در این استان نصیبم شد، با همکاری سپاه و حمایت‌هایی که صورت گرفت، کارهای بسیار خوبی در استان کرمان انجام شد که سپاه و سردار معروفی نقش اول را در تحقق این اقدامات داشتند.
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری، محور هماهنگی در این نظام است که باید این مهم‌ را به فال نیک گرفت گفت: تجربه نشان داده که با این مدل می توان موفق بود و کشور را پیش برد.
وی همچنین ابراز داشت: مردم امروز از جناح‌بندی‌ها در کشور عبور کرده و به نظر بنده در گام دوم انقلاب اسلامی همه نیروهای کشور باید به میدان بیایند.
وی با ابراز امیدواری از اینکه مدیران معتقد، هم سو با دولت و متدین می توانند کشور را به جلو ببرند،گفت: بنده اعتقاد دارم باید تا آخرین ساعات مسئولیتم به احترام مردم عزیز این استان نام آور با شادابی و تمام همت و سرعت انجام وظیفه کرده و این مهم را تا روز پایان مسئولیتم در استان ادامه خواهم داد.
اخلاص، پرکاری و ولایت‌باوری، پایه‌های دولت شهیدان رجایی و باهنر بود

منبع:ایرنـا
? اخلاص، پرکاری و ولایت‌باوری، پایه‌های دولت شهیدان رجایی و باهنر بود