اختصاص سهمیه ۸ هزار نفری اشتغال طی سال جاری در سیرجان

نماینده مردم شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: امسال بیش از ۸ هزار نفر سهمیه اشتغال در سیرجان اعلام شده است که باید دولت زیرساخت‌های لازم و رفع مشکلات تولیدی را فراهم کند. به گزارش فت فتو از سیرجان، حسین مهرابی عصر امروز در حاشیه  بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان عنوان […]


نماینده مردم شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: امسال بیش از ۸ هزار نفر سهمیه اشتغال در سیرجان اعلام شده است که باید دولت زیرساخت‌های لازم و رفع مشکلات تولیدی را فراهم کند.

به گزارش فت فتو از سیرجان، حسین مهرابی عصر امروز در حاشیه  بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان عنوان کرد: بر اساس برنامه قبلی باید امروز کارگروه رفع موانع تولید استان در سیرجان برگزار شود که به‌دلیل شرایط کرونایی امروز از واحدهای صنعتی و تولیدی سیرجان در شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه شهرستان بازید شد.

معاون امور اقتصادی استاندار کرمان ادامه داد: قرار است مشکل تسهیلات و تامین منابع مالی، تامین مواد اولیه کارخانجات از جمله روغن خوراکی و فولاد ، مشکلات زیست محیطی و منابع طبیعی برخی از واحدهای صنعتی و تولیدی پیگیری و رفع شود و پنجره واحدهای تولیدی الکترونیکی در سیرجان پس از مرکز استان به‌زودی راه‌اندازی می‌شود و در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات این واحدها بررسی و رفع خواهد شد.

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان هم دراین بازدید از فعالیت ۸۰۰ واحد تولیدی در سیرجان خبر داد و گفت: به‌دلیل برخی مشکلات یاد شده، این واحدها ۳۰ تا ۷۰ درصد فعالیت خود را دارند که با رفع مشکلات و تولید ظرفیت کامل اشتغال هم افزایش دارد.

وی عنوان کرد: امسال بیش از ۸ هزار نفر سهمیه اشتغال در سیرجان اعلام شده است که باید دولت زیرساخت‌های لازم و رفع مشکلات تولیدی را انجام دهد و روحیه مطالبه‌گری از مسؤولان در رسانه‌ها و مردم نهادینه شود تا نتایج خوبی را در اشتغال داشته باشیم.

به گزارش فارس، در این بازید مقرر شد پنجره واحد الکترونیکی در این شهرستان راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/۸۰۰۱۵/ب

اختصاص سهمیه ۸ هزار نفری اشتغال طی سال جاری در سیرجان

منبع: فــارس
?اختصاص سهمیه ۸ هزار نفری اشتغال طی سال جاری در سیرجان :اخبار استان کرمان ورزشی