احداث بزرگراه جیرفت-بم تسریع شود

به گزارش فت فتو کرمان، حجت‌الاسلام میثم تارم، امام جمعه جیرفت ظهر امروز با همراهی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از پروژه احداث بزرگراه جیرفت-بم بازدید کرد.    وی با اشاره به مشکلات روستاییان در حمل و نقل محصولات کشاورزی و نیز حجم تردد خودرویی از محور مواصلاتی فت فتوود، افزود: توسعه زیرساخت‌ها علاوه […]

به گزارش فت فتو کرمان، حجت‌الاسلام میثم تارم، امام جمعه جیرفت ظهر امروز با همراهی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از پروژه احداث بزرگراه جیرفت-بم بازدید کرد. 

 

وی با اشاره به مشکلات روستاییان در حمل و نقل محصولات کشاورزی و نیز حجم تردد خودرویی از محور مواصلاتی فت فتوود، افزود: توسعه زیرساخت‌ها علاوه بر کاهش خطرات می‌تواند به رونق صنعت گردشگری و نیز اقتصاد روستایی جیرفت کمک کند.

 

امام جمعه جیرفت تصریح کرد: با توجه به اهمیت این پروژه انتظار است اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه جذب و تا دهه فجر ۱۴۰۰ برای بهره‌برداری در اختیار مردم قرار بگیرد. 

 

حجت‌الاسلام تارم با انتقاد از وضعیت آنتن‌دهی موبایل و اینترنت در این محور، خاطرنشان کرد: شبکه موبایل در محور جیرفت-بم باید تقویت شود و برخی هزینه‌های انجام شده در این راستا به سرانجام برسد.

 

 بزرگراه جیرفت-بم امسال به بهره برداری می رسد

 

محمد ساردویی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان نیز اظهار داشت: عدم ثبات بازار افزایش هزینه‌ها و مشکلاتی در حوزه پیمانکاری پروژه‌ها ایجاد کرده است.

 

وی افزود: با وجود مشکلات، پروژه‌ها بی‌وقفه در حال اجرا است و در صدد جذب اعتبارات مورد نیاز هستیم که پیش‌بینی می‌شود با تحقق آن، بزرگراه جیرفت-بم نهایتا تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

 
احداث بزرگراه جیرفت-بم تسریع شود

منبع:مــوج
? احداث بزرگراه جیرفت-بم تسریع شود