اجرا نشدن اقتصاد مقاومتی علت مشکلات امروز جامعه

امام جمعه کرمان گفت: اجرای نشدن برنامه اقتصاد مقاومتی توسط مسئولان، علت بروز مشکلات امروز در جامعه است. به گزارش خبرگزرای صداوسیمای کرمان، حجت الاسلام و المسلمین توکلی در نمازجمعه این هفته کرمان با اشاره مشکلات بحران غذایی در جهان گفت: جنگ روسیه و اوکراین این موضوع را تشدید کرده است وبرخی ازاین مشکلات به […]

امام جمعه کرمان گفت: اجرای نشدن برنامه اقتصاد مقاومتی توسط مسئولان، علت بروز مشکلات امروز در جامعه است.

به گزارش خبرگزرای صداوسیمای کرمان، حجت الاسلام و المسلمین توکلی در نمازجمعه این هفته کرمان با اشاره مشکلات بحران غذایی در جهان گفت: جنگ روسیه و اوکراین این موضوع را تشدید کرده است وبرخی ازاین مشکلات به کشور ما هم سرایت کرده است.

خطیب موقت نماز جمعه کرمان افزود: در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری‌ها به بخش خصوصی هم کم کاری‌هایی صورت گرفته که متاسفانه فاصله طبقاتی را بیشتر کرده است.

وی گفت: مردم بر اساس عملکرد و گفتار مسئولین قضاوت می‌کنند و بایستی مسئولین در خصوص اتفاقات اخیر در رسانه به صورت شفاف با مردم گفتگو کنند.

امام جمعه کرمان با اشاره به این که اقتصاد کشور نیاز به یک جراحی بزرگ داشت و دولت فعلی از ابتدای کار بنا را بر جراحی گذاشت و این جراحی هم همراهی مردم را می‌طلبد گفت: تعزیرات و اداره کل صمت باید به وظیفه خود به خوبی عمل کرده و تنها با برداشتن یک دوربین و رفتن به مغازه‌ها گزارش عملکرد ندهند و مردم در عمل نتیجه مدیریت آن‌ها را باید لمس کنند.

وی در ادامه ازاستاندار خواست تا هر چه زودتر مدیران انقلابی مردمی و جهادی را برای کرمان انتخاب کند.
اجرا نشدن اقتصاد مقاومتی علت مشکلات امروز جامعه

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? اجرا نشدن اقتصاد مقاومتی علت مشکلات امروز جامعه