اجرای طرح قرار دوازدهم در کرمان؛ توزیع بسته‌های معیشتی و آزادی زندانی

طرح قرار دوازدهم برای ساماندهی و جهت‌دهی مساعدت‌های بقاع متبرکه و موقوفات در زمینه خدمات اجتماعی و توزیع بسته‌های معیشتی در محل امامزاده محمد کرمان برگزار شد. به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام علی جلالی در حاشیه ویژه برنامه قرار دوازدهم در امامزاده محمد شهر کرمان اظهار داشت: در اواخر سال ۹۸ ویروس منحوس […]


طرح قرار دوازدهم برای ساماندهی و جهت‌دهی مساعدت‌های بقاع متبرکه و موقوفات در زمینه خدمات اجتماعی و توزیع بسته‌های معیشتی در محل امامزاده محمد کرمان برگزار شد.

به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام علی جلالی در حاشیه ویژه برنامه قرار دوازدهم در امامزاده محمد شهر کرمان اظهار داشت: در اواخر سال ۹۸ ویروس منحوس کرونا در ایران همه‌گیر شد و بعد از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد قرارگاه همدلی در کشور، اوقاف و امور خیریه در تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی تمام سعی و تلاش خود را به‌کار گرفت.

وی از انجام ۱۵ مرحله طرح رزمایش کمک.های مومنانه به کمک اوقاف و امور خیریه استان کرمان خبر داد و افزود: طرح قرار دوازدهم می‌خواهد غم و اندوهی را از جمعی برطرف کند و در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد.

جلالی با اشاره به اجرای طرح در یکی از بقاع متبرکه ۲۳ شهرستان استان کرمان گفت: امروز در شهر کرمان توزیع  ۴۰۰ بسته کمک معیشتی، اهدای هفت سری جهیزیه و آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد انجام شد.

کمک اوقاف به دانش‌بنیان‌ها در کشور

حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس اوقاف و امور خیریه کشور نیز در حاشیه طرح قرار دوازدهم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سازمان اوقاف و امور خیریه در سال جاری تصمیم گرفته شد، ۱۲ هر ماه در امامزاده‌های سراسر کشور به نیت امام زمان (عج)، بسته‌های معیشتی، کمک‌های مردمی و… انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ما وظیفه خود می‌دانیم در خط مقدم کمک به همنوع خود باشیم، افزود: امیدواریم هرچه زودتر سایه منحوس ویروس کرونا از عالم بشریت و کشورمان پاک شود.

خاموشی عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های ما در استان کرمان بازدید از پروژه‌های دانش بنیان و افتتاح یک مجموعه دام سبک که با حمایت اوقاف و امور خیریه به بهره‌برداری می‌رسد، است.

رئیس اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به کمک اوقاف به حوزه دانش‌بنیان خاطرنشان کرد: در زمان فعلی ما به کمک دانش‌بنیان‌ها درصدد هستیم مشکلات کشور را حل و فصل کنیم.

انتهای پیام/۸۰۰۱۸/ق

اجرای طرح قرار دوازدهم در کرمان؛ توزیع بسته‌های معیشتی و آزادی زندانی

منبع: فــارس
? اجرای طرح قرار دوازدهم در کرمان؛ توزیع بسته‌های معیشتی و آزادی زندانی