ابراهیم صادقی: بازی قبل به قضاوت اشتباه باختیم؛ امیدوارم فردا “روز خوب داور” باشد/ رفسنجانی‌ها سنگ‌تمام گذاشتند

گروه استان‌ها ــ سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اول از همه هدف ما این است که به لحاظ فنی روند رو به رشد داشته باشیم و نتیجه خوب بگیریم. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از سیرجان؛ ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: قبل […]

گروه استان‌ها ــ سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اول از همه هدف ما این است که به لحاظ فنی روند رو به رشد داشته باشیم و نتیجه خوب بگیریم.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از سیرجان؛ ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: قبل از صحبت درباره بازی با گل‌گلهر باید بگویم متأسفانه در دیدار قبل با اشتباه داوری بازی را از دست دادیم و آقای ربیعی هم اخراج شدند.

وی تصریح کرد: امیدواریم فردا داور روز خوبی داشته باشد و هر تیمی که بهتر بازی کرد برنده بازی باشد.

صادقی با بیان اینکه “مس رفسنجان با آمادگی به مصاف گل‌گهر می‌رود” گفت: تیم حریف کادر فنی خوبی دارند و ما هم در شرایط مناسبی به سر می‌بریم هرچند در دفاع مصدومیت شاهین توکلی هنوز خوب نشده، فرشاد محمدی مهر چهارکارته است و وضعیت یک بازیکن دیگر هم به لحاظ مصدومیت فردا مشخص می‌شود.

سرمربی مس رفسنجان گفت: اول از همه هدف ما این است که به لحاظ فنی روند رو به رشد داشته باشیم و نتیجه خوب بگیریم.

وی در خاتمه اظهار داشت: از تمام مردم خوب رفسنجان تشکر می‌کنم که به خوبی ما را حمایت کردند و سنگ‌تمام گذاشتند؛ امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشیم.

امیر قلعه‌نویی: کاری به جدول و ۷امتیاز کسرشده نداریم؛ مهم مردم هستند که از بازی ما لذت می‌برند/ امیدوارم پیروز “دربی کرمان” گل‌گهر باشد
علیزاده: سر مس رفسنجان بریده شد/ برای بازی با نساجی باید داوری تبریزی انتخاب می‌کردند؟

انتهای پیام/س
ابراهیم صادقی: بازی قبل به قضاوت اشتباه باختیم؛ امیدوارم فردا “روز خوب داور” باشد/ رفسنجانی‌ها سنگ‌تمام گذاشتند

منبع: تسنــیم
? ابراهیم صادقی: بازی قبل به قضاوت اشتباه باختیم؛ امیدوارم فردا “روز خوب داور” باشد/ رفسنجانی‌ها سنگ‌تمام گذاشتند