ابتکار گل گهر در برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی ستودنی است

استاندار کرمان در سفر به سیرجان با همراهی امام جمعه، نماینده مردم سیرجان، فرماندار و مدیرعامل شرکت گل‌گهر، از نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل گهر بازدید کرد. علی زینی‌وند استاندار کرمان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل‌گهر به خوبی طراحی و کارگاهی شده است، گفت: در این سمپوزیوم هنرمندان سرشناس کشور حضور داشتند […]

استاندار کرمان در سفر به سیرجان با همراهی امام جمعه، نماینده مردم سیرجان، فرماندار و مدیرعامل شرکت گل‌گهر، از نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل گهر بازدید کرد.

علی زینی‌وند استاندار کرمان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل‌گهر به خوبی طراحی و کارگاهی شده است، گفت: در این سمپوزیوم هنرمندان سرشناس کشور حضور داشتند که طرح‌های جذاب و پر معنایی متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی ما ارائه کرده بودند.

وی افزود: به گفته برخی شرکت کنندگان، این سمپوزیوم به لحاظ کارگاهی و تجهیزات از بسیاری نمونه‌های بین المللی هم بالاتر بوده که بابت این موضوع از مدیریت مجموعه گل‌گهر تشکر می‌کنم.

زینی‌وند اظهار داشت: برگزاری این سمپوزیوم ابتکار خوبی بوده است چون باعث شده گل‌گهر علاوه بر حوزه مسئولیت اجتماعی، ورزشی و فرهنگی، در زمینه کارهای عینی و هنری ماندگار که بر نسل‌های آینده نیز اثر دارد، فعالیت کند.

نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید از نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل‌گهر با بیان اینکه این سمپوزیوم فعالیت کم نظیری است، گفت: من به دست اندرکاران این رویداد تشکر و خسته نباشید می‌گویم.
ابتکار گل گهر در برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی ستودنی است

منبع:یـزدان کـرمان
? ابتکار گل گهر در برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی ستودنی است