ائمه جمعه کرمان: مدیران نسبت به فقرزدایی و خدمت به محرومان تلاش کنند


ائمه جمعه کرمان حضور دولتمردان در بین مردم و عمل به وعده‌ها را موجب بازگشت اعتماد مردم دانستند و خواستار فقرزدایی و خدمت به محرومان از سوی مسؤولان شدند.

به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام مرتضی جعفری در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهر کوهبنان اظهار کرد: مبارزه با فساد همواره باید مورد توجه مسؤولان در نظام اسلامی باشد و مردم باید در این زمینه همکاری داشته باشند.

امام جمعه کوهبنان بیان داشت: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی رویکرد بسیار خوبی دارد؛ سفرهای استانی وی آغاز شده  تا در میان مردم گرهی از مشکلات آنان باز شود که با عنایت وی، همکاری بسیج، بهداشت و درمان تزریق واکسیناسیون با جدیت و سرعت در حال انجام است.

وی ادامه داد: دولت در بحث تعامل با دنیا و مذاکرات هسته‌ای برای رفع تحریم‌ها در حال فعالیت است؛ البته ذره‌ای از حق مردم کوتاه نمی‌آید. حدود ۲۰ سال پیش دولت آمریکا با روحیه شیطانی وارد خاورمیانه و افغانستان شد در حالی که با ورود آنان هرج و مرج و ناامنی بر این کشور حاکم شد، آمریکا در هر کشوری وارد شود منشأ نا امنی است؛ چراکه آمریکا روحیه شیطانی و آدم‌کشی دارد.

تریبون نماز جمعه تریبون مردم جامعه است

حجت‌الاسلام حبیب رضازاده امام جمعه ریگان اظهار کرد: حضور در نماز جمعه و تربیت نسل انقلابی در پرتو سخن گهربار امام (ره) و رهبر عظیم الشان آینده کشور را ترسیم می‌کند.

رضازاده بیان داشت: نماز جمعه هر شهرستان نماد آن شهرستان است که مردم ریگان باحضور خود در نماز جمعه شکوه ولایت‌مداری خود را رقم زدند.

امام جمعه ریگان افزود: انقلابی‌گری در منظر مقام عظمای ولایت عادلانه، خردمندانه، دلسوزانه، منصفانه و بدون رودربایستی عمل کردن است.

رضا زاده با اشاره به اینکه رفتار انقلابی یعنی رفتار جهادی برای عملی شدن است، تصریح کرد: مذاکره برای مذاکره معنایی ندارد، مذاکره ایران با اروپا فقط و فقط برای رفع تحریم‌ها بوده و مذاکره به سبک گذشته اساسا پذیرفته شدنی نیست.

نتیجه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی اعلام شود

حجت‌الاسلام بهروزه امام جمعه موقت عنبرآباد خطاب به دادستان شهرستان ابراز کرد: مردم منتظر نتیجه تخلفات انتخاباتی هستند.

 وی عنوان کرد: امروز بالای ۴۰ درصد مردم عنبرآباد واکسینه شدند که جا دارد از متولیان بهداشت شهرستان تشکر کنم.

بهروزه افزود: مقام معظم رهبری بر اساس معیار تقوا، از واکسن ایرانی برکت تعریف کردند و این نگاه همان نگاه ارزشی احترام و اعتماد به تولید داخل کشور است. 

مذاکرات باید فقط برای رفع تحریم‌ها باشد

حجت‌الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار با اشاره به ممنوعیت دوچرخه‌سواری بانوان در انظار عمومی اظهار کرد: پارک بانوان برای چنین ورزش‌هایی در نظر گرفته شده و  زنان می‌توانند برای انجام این ورزش به این مکان مراجعه کنند.

وی در باب مذاکرات هسته‌ای گفت: مذاکرات به سبک قبل، اصلا پذیرفته نیست و باید مذاکرات فقط و فقط  برای رفع تحریم‌ها باشد.

امام جمعه شهر  انار در خصوص موضوع اقدام شجاعانه ۶ زندانی فلسطینی گفت: اقدام شش زندانی شجاع فلسطینی در فرار از زندان‌های رژیم صهیونیستی نشانه ضعف و اضمحلال  رژیم پوشالی صهیونیستی است.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

ائمه جمعه کرمان: مدیران نسبت به فقرزدایی و خدمت به محرومان تلاش کنند

منبع:فــارس
💬 ائمه جمعه کرمان: مدیران نسبت به فقرزدایی و خدمت به محرومان تلاش کنند