آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: آمریکا با ترور شهید سلیمانی ماهیت واقعی خود را نشان داد

گروه استان‌ها – نماینده تهران در مجلس خبرگان گفت: آمریکا با ترور شهید سلیمانی ماهیت واقعی خود را نشان داد و عظمت جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم نمایان شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی عصر امروز در جمع زائران مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی […]

گروه استان‌ها – نماینده تهران در مجلس خبرگان گفت: آمریکا با ترور شهید سلیمانی ماهیت واقعی خود را نشان داد و عظمت جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم نمایان شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی عصر امروز در جمع زائران مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان با گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار داشت: توفیق بزرگی است که در ایام فاطمیه و روز بصیرت، زیارت مرقد حاج قاسم نصیبم شده است.

وی با بیان اینکه شهدا کانون نور و اسوه‌های بزرگی هستند که راه را به ما نشان می‌دهند گفت: در تفسیر آیه ۱۱۰ و ۱۱۱ سوره توبه می‌بینیم که خداوند در این آیات ۱۰ فضیلت را برای بندگان خود ذکر کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر قرار باشد در زمان حاضر مصداقی برای این آیات معرفی کنیم یکی از مصادیق این آیات قرآن، شهید حاج قاسم سلیمانی است افزود: خداوند در این آیات مجاهدت در راه خدا را یکی از ویژگی‌های بندگان خود معرفی می‌کند.

وی با بیان اینکه در ۹ آیه قرآن خدا اول از جهاد با مال و بعد از جهاد با نفس سخن می‌گوید ادامه داد: اما در سوره توبه آمده کسانی که با ما معامله می‌کنند اول جان خود را تسلیم یار می‌کنند و شهید سلیمانی جان خود را برای دیدار یار تقدیم کرد.

دری نجف‌آبادی با اشاره به اینکه در این عالم هر چه هست و نیست از خداوند است و جان انسان همه چیز او است که شهدا در راه خدا دادند  گفت: خدا خریدار شهدا می‌شود و خدا در قرآن کریم وعده بهشت را به آنها داده است.

وی با بیان اینکه خدا همه را بشارت داده است که خداوند حافظ دلدادگان مسیر ولایت و شهادت است و اجازه نمی‌دهد خون آنها هدر برود افزود: شهید سلیمانی، شهید راه مبارزه با استکبار و اسرائیل است.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه شهادت شهید سلیمانی بزرگترین شکست دشمن و بزرگترین پیروزی برای جبهه مقاومت بود تصریح کرد: آمریکا با ترور شهید سلیمانی ماهیت واقعی خود را نشان داد.

۷۰ تکیه و مسجد برای اسکان زائران سالگرد شهادت شهید سلیمانی در کرمان تجهیز شده است
نماینده تهران در مجلس خبرگان: سلیمانی‌های ایران خیال واهی دشمن برای براندازی نظام را نقش بر آب کردند
انعکاس فعالیت‌های مردمی سالگرد شهادت شهید سلیمانی انجام شود

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی مظلومانه به دست شقی‌ترین انسان روی زمین به شهادت رسید گفت: با شهادت شهید سلیمانی عظمت جبهه مقاومت و دیگر شهدای مدافع حرم نمایان شده و راه آنها هموارتر شد.

دری نجف‌آبادی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به‌خوبی شهید سلیمانی را دارای مکتب عنوان کردند که این مکتب باید تبیین شود افزود: دوست داشتن شهید سلیمانی حب به پیامبر (ص) و اهل‌بیت (ع) بوده چرا که مکتب شهید سلیمانی مکتب اسلام و اهل‌بیت(ع) است.

وی با بیان اینکه بنیاد بین‌المللی اسلامی مقاومت با مرکزیت کرمان تاسیس شده و در اقصی نقاط دنیا شعبه داشته باشد گفت: این بنیاد می‌تواند در راستای مکتب شهید سلیمانی و تقویت جبهه مقاومت فعالیت کرده و موثر باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مکتب شهید سلیمانی در کتب درسی مدارس و دانشگاهی آورده شود تا در آینده نسل سلیمانی‌ها را در کشور داشته باشیم.

انتهای پیام/۵۱۱/ش

 
آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: آمریکا با ترور شهید سلیمانی ماهیت واقعی خود را نشان داد

منبع: تسنــیم
? آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: آمریکا با ترور شهید سلیمانی ماهیت واقعی خود را نشان داد