آمار قربانیان کرونا در کرمان به ۴۵۰۰ نفر نزدیک شد

کرمان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: مجموع جانباختگان ناشی از ابتلاء به کرونا در استان کرمان ۴ هزار و ۴۹۷ است. به گزارش فت فتو، مهدی شفیعی عصر شنبه در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان کرمان به خبرنگاران گفت: در حال حاضر موارد بستری قطعی ۶۸۶ نفر است که از این […]

کرمان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: مجموع جانباختگان ناشی از ابتلاء به کرونا در استان کرمان ۴ هزار و ۴۹۷ است.

به گزارش فت فتو، مهدی شفیعی عصر شنبه در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان کرمان به خبرنگاران گفت: در حال حاضر موارد بستری قطعی ۶۸۶ نفر است که از این تعداد در کرمان ۳۸۵ نفر، رفسنجان ۲۷ نفر، جیرفت ۹۸ نفر، بم ۶۱ نفر و سیرجان ۱۱۵ نفر بستری هستند.

وی تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان را ۳۷ هزار و ۸۸۱ نفر ذکر و اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند.

به گفته شفیعی موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته شامل کرمان ۲۹ مورد، رفسنجان یک مورد، جیرفت ۱۷ مورد، بم هشت مورد و سیرجان ۱۵ مورد است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلاء به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۱ نفر ذکر کرد و افزود: موارد فوتی شامل ۶ نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سه نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، یک نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک نفر حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

وی سن فوتی‌ها را بین ۳۴ تا ۸۷ سال اعلام کرد و گفت: مجموع جانباختگان ناشی از ابتلاء به کرونا در استان کرمان ۴ هزار و ۴۹۷ است.

شفیعی در خصوص میزان واکسن تزریق شده در استان کرمان اظهار کرد: واکسن تزریق شده نوبت اول ۸۷۸ هزار و ۷۵۷ دوز و واکسن تزریق شده نوبت دوم ۴۷۴ هزار و ۱۴۸ دوز است.

کد خبر ۵۳۰۳۲۴۹
آمار قربانیان کرونا در کرمان به ۴۵۰۰ نفر نزدیک شد

منبع:مــهر
? آمار قربانیان کرونا در کرمان به ۴۵۰۰ نفر نزدیک شد