آماده سازی مساجد برای اسکان زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی

کرمان – مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان از آماده سازی مساجد و تکایای شهر کرمان برای اسکان زائران مرقد شهید سلیمانی خبر داد. به گزارش فت فتو، حجت الاسلام غلامحسین حقانی عصر پنجشنبه در جمع اعضای کمیته مردمی ستاد برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی اظهارداشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مردمی […]

کرمان – مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان از آماده سازی مساجد و تکایای شهر کرمان برای اسکان زائران مرقد شهید سلیمانی خبر داد.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام غلامحسین حقانی عصر پنجشنبه در جمع اعضای کمیته مردمی ستاد برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی اظهارداشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مردمی برگزار شدن دومین سالگرد شهید سلیمانی در سال جاری کمیته مردمی ستاد شکل گرفت و اقدامات قابل توجهی انجام شده و این روند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: هم اکنون ۷۰ مسجد و تکیه در شهر کرمان آماده سازی و تجهیز و در اختیار زائران مرقد شهید سلیمانی قرار گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان با اشاره به استقبال مردم استان‌های مختلف و کشورهای حوزه جبهه مقاومت برای حضور در دومین سالگرد شهید سلیمانی گفت: در این شرایط اولویت ما در زمینه اسکان و رفاه زائران قرار گرفته است و سعی داریم با امکانات موجود بهترین شرایط را مهیا کنیم.

وی گفت: در همین راستا ظرفیت اسکان ۱۷ هزار نفری در کرمان فراهم شده است و تلاش برای بهبود وضعیت نیز ادامه دارد.

وی از راه اندازی پنج موکب در ورودی‌های شهر کرمان خبر داد و افزود: در این موجب‌ها در کنار خدمات رفاهی به زائران به این افراد راهنمایی‌های لازم نیز ارائه می‌شود.

کد خبر ۵۳۸۸۲۰۹
آماده سازی مساجد برای اسکان زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی

منبع: مــهر
? آماده سازی مساجد برای اسکان زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی