آماده‌سازی تیم منتخب ورزشی قلعه‌گنج برای شرکت در جشنواره ملی شهید «ابراهیم هادی»

تیم منتخب ورزشی شهرستان قلعه‌گنج برای شرکت در جشنواره ملی شهید ابراهیم هادی خود را آماده می‌کند. به گزارش فت فتو از قلعه‌گنج، جشنواره فرهنگی ورزشی شهید ابراهیم هادی به‌همت بنیاد علوی و با هدف ایجاد شادابی، پرکردن اوقات فراغت، تامین سلامت اجتماعی و کشف استعداد‌های ورزشی در مناطق هدف بنیاد علوی برگزار می‌شود. این […]


تیم منتخب ورزشی شهرستان قلعه‌گنج برای شرکت در جشنواره ملی شهید ابراهیم هادی خود را آماده می‌کند.

به گزارش فت فتو از قلعه‌گنج، جشنواره فرهنگی ورزشی شهید ابراهیم هادی به‌همت بنیاد علوی و با هدف ایجاد شادابی، پرکردن اوقات فراغت، تامین سلامت اجتماعی و کشف استعداد‌های ورزشی در مناطق هدف بنیاد علوی برگزار می‌شود.

این جشنواره در هفت رشته ورزشی فوتبال، فوتسال، والیبال، آمادگی جسمانی، دوومیدانی، تنیس روی میز و فوتبال دستی برگزار و پس از کشف استعداد‌ها و آماده‌سازی، ورزشکاران تیم‌های منتخب به المپیاد ورزشی شهید ابراهیم هادی به مشهد مقدس اعزام می‌‌شوند.

حجت‌الاسلام علیرضا سراجی کارشناس فرهنگی بنیاد علوی قلعه‌گنج با بیان اینکه هدف بنیاد علوی از برگزاری جشنواره ملی شهید ابراهیم هادی کشف استعدادهای نهفته در مناطق هدف بنیاد علوی است، اظهار کرد: در این جشنواره ورزشکاران در کنار ورزش، با مباحث دینی و زندگی‌نامه و آثار شهدا، فعال‌کردن کانون مساجد و نماز جماعات با استفاده از ظرفیت ورزش، ترویج روحیه اخلاق‌مداری و پهلوانی در ورزش آشنا می‌شوند و در اردو‌های جهادی و مراسم‌های مذهبی با استفاده از ظرفیت مبلغان دینی شرکت می‌کنند.

صادقی مسؤول میز ورزش شهرستان قلعه‌گنج نیز آمادگی کامل تیم قلعه‌گنج برای حضور در مسابقات ورزشی را اعلام کرد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

آماده‌سازی تیم منتخب ورزشی قلعه‌گنج برای شرکت در جشنواره ملی شهید «ابراهیم هادی»

منبع:فــارس
? آماده‌سازی تیم منتخب ورزشی قلعه‌گنج برای شرکت در جشنواره ملی شهید «ابراهیم هادی»