آغاز پویش ملی «شور عاطفه‌ها» در استان کرمان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: پویش ملی شور عاطفه‌ها باهدف کمک به تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند از ۲۰ شهریور هم‌زمان با سراسر کشور در استان کرمان آغاز می‌شود. به گزارش فت فتو از کرمان، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان، هدف از برگزاری پویش ملی شور عاطفه‌ها را کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی […]

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: پویش ملی شور عاطفه‌ها باهدف کمک به تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند از ۲۰ شهریور هم‌زمان با سراسر کشور در استان کرمان آغاز می‌شود.

به گزارش فت فتو از کرمان، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان، هدف از برگزاری پویش ملی شور عاطفه‌ها را کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند اعلام کرد و افزود: با توجه به شیوع کرونا و تغییرات نظام آموزشی، ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان از جمله گوشی و تبلت هوشمند و پرداخت کمک‌ هزینه تحصیل، در اولویت این طرح قرار گرفته است.

وی بیان کرد: به‌منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچون سال گذشته پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها مستقر نخواهد شد و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها از روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود.

صادقی بیان کرد: خیران نیک‌اندیش و هم استانی‌های نیکوکار می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی خود از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* و شماره کارت مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۷۹ بانک تجارت در پویش ملی شور عاطفه‌ها مشارکت کنند.

وی ادامه داد: سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان نیز آماده دریافت کمک‌های خیران و مردم نیک‌اندیش است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه پویش شور عاطفه‌ها امسال با شعار «باهم مشق محبت بنویسیم» با همکاری کمیته امداد، صداوسیما، آموزش‌وپرورش، بسیج و همچنین مشارکت فعال مراکز نیکوکاری از روز شنبه ۲۰ شهریورماه آغاز می‌شود و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد؛ خاطرنشان کرد: روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه به تاریخ  ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریورماه به‌صورت ویژه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی تعیین‌شده است.

 

 

انتهای پیام
آغاز پویش ملی «شور عاطفه‌ها» در استان کرمان

منبع:خــبرگزاری بین المللی قــرآن
? آغاز پویش ملی «شور عاطفه‌ها» در استان کرمان