آغاز فعالیت حضوری ۳۱ مدرسه با کمتر از ۵۰ دانش آموز در رفسنجان

فت فتو/کرمان مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان گفت: در این شهرستان حدود ۳۱ مدرسه زیر ۵۰ نفر داریم که به صورت حضوری فعالیت خود را از امروز آغاز کردند. “حسین تقوی” امروز سوم مهرماه در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدارس شهر سرچشمه با تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان اظهار کرد: سال […]

فت فتو/کرمان مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان گفت: در این شهرستان حدود ۳۱ مدرسه زیر ۵۰ نفر داریم که به صورت حضوری فعالیت خود را از امروز آغاز کردند.

“حسین تقوی” امروز سوم مهرماه در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدارس شهر سرچشمه با تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان اظهار کرد: سال تحصیلی گذشته را با سختی های فراوان پشت سر گذاشتیم و زحمات دانش آموزان و خانواده های آنان و همکاران فرهنگی ماندگار خواهد شد اما خروجی خوبی از آموزش غیرحضوری نگرفتیم.

وی افزود: این موضوع طبیعی بود چرا که تجربه ای در این خصوص نداشتیم اما خدا را شاکریم با تمهیداتی که اندیشیده شده و تجربه ای که از حدود ۲۰ ماه کرونا داریم یاد گرفتیم چگونه با این ویروس زندگی کنیم و چگونه آموزش داده و آموزش ببینیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان تصریح کرد: در این شهرستان حدود ۳۱ مدرسه زیر ۵۰ نفر داریم که به صورت حضوری فعالیت خود را آغاز کردند. همچنین هنرستان ها و کلاس های کارگاهی به صورت حضوری و بقیه به نسبت با تعداد کمتر و آموزش حضوری و غیرحضوری کار خود را آغاز کرده اند.

تقوی با ابراز امیدواری از تداوم همکاری اولیاء دانش آموزان در آموزش با مدارس، افزود: امیدوارم همکاران ما نیز برای آموزش بهتر برای دانش آموزان حرکت کنند.

نماینده مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این مراسم با ابلاغ سلام مدیرکل و تبریک سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: در بازگشایی حضوری مدارس تجریبات گذشته و کنونی می تواند کمک کند که حوزه آموزش و پرورش بیش از گذشته به موفقیت دست یابد.

وی تاکید کرد: توسعه جامعه در گرو آموزش های به روزتر و بهتر به دانش آموزان است و والدین نیز که با آموزش های غیرحضوری آشنایی پیدا کردند جنبه های مثبت اینترنت و شبکه های اجتماعی که به حوزه تعلیم و تربیت کمک می کند را دریابند.

انتهای پیام
آغاز فعالیت حضوری ۳۱ مدرسه با کمتر از ۵۰ دانش آموز در رفسنجان

منبع:ایـسنا
? آغاز فعالیت حضوری ۳۱ مدرسه با کمتر از ۵۰ دانش آموز در رفسنجان