آزادی ۱۰ زندانی با صلح و سازش در بم

مهدی تقی زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه شوراهای حل اختلاف استان کرمان گفت:طی پنج ماه گذشته شورا‌ی حل اختلاف ویژه زندان بم با ایجاد صلح و سازش به آزادی ۱۰ زندانی کمک کرد. به گزارش “فت فتو”  مهدی تقی زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه شوراهای حل اختلاف […]

مهدی تقی زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه شوراهای حل اختلاف استان کرمان گفت:طی پنج ماه گذشته شورا‌ی حل اختلاف ویژه زندان بم با ایجاد صلح و سازش به آزادی ۱۰ زندانی کمک کرد.

به گزارش “فت فتو”  مهدی تقی زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه شوراهای حل اختلاف استان کرمان در حاشیه سفر به شرق استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۹۷ هزار و ۱۳ فقره پرونده به شعب شورا‌های حل اختلاف شرق استان وارد و ۹۸ هزار و ۳۰ فقره پرونده مختومه شده است و در مجموع تعداد ۴۷ هزار و ۴۱ فقره پرونده با پیگیری و تلاش اعضا و کارکنان شورا در شرق استان به سازش منجر شده است.
رئیس توسعه شوراهای حل اختلاف استان کرمان افزود: کارکنان شورا‌های حل اختلاف شهرستان نرماشیر موفق شدند در پنج ماه گذشته ۱ هزار و ۱۱۳ فقره پرونده را با سازش مختومه کنند که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۶۶۰ فقره سازش و ۶۹ درصد افزایش مصالحه بیشترین عملکرد در حوزه مصالحه در شرق استان را به خود اختصاص داده اند و با ۱۲۰ درصد افزایش پرونده‌های مختومه بهترین عملکرد را داشته اند.
وی بیان کرد: پس از آن فهرج با ۳۴ درصد افزایش مصالحه و بروات با ۲۷ درصد افزایش پرونده‌های منجر به سازش بهترین عملکرد را در شرق استان داشته اند.
تقی زاده با بیان اینکه در شهرستان بم تعداد یک شعبه شورای حل اختلاف ویژه زندان فعال است، اظهار کرد: در پنج ماه گذشته اعضا و کارکنان شعب شورای حل اختلاف ویژه زندان این شهرستان موفق شدند از پرونده‌های وارد شده به این شعبه ۷۰ فقره پرونده را با صلح و سازش مختومه کنند.
وی عنوان کرد: براساس پرونده‌های مختومه شده توسط شورا‌ی حل اختلاف ویژه زندان در بم، ۱۰ زندانی از زندان این شهرستان آزاد و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

انتهای پیام/تاج الدینی
آزادی ۱۰ زندانی با صلح و سازش در بم

منبع:آرمـان
? آزادی ۱۰ زندانی با صلح و سازش در بم