آزادی کودک ۵ ساله فهرجی از چنگال آدم ربایان

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: آدم ربایان کودک ۵ ساله فهرجی را به استان سیستان و بلوچستان انتقال داده بودند.   سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، از آزادی یک کودک ۵ ساله از چنگال آدم ربایان خبر داد و گفت: ۵ روز قبل آدم ربایی یک کودک ۵ […]

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: آدم ربایان کودک ۵ ساله فهرجی را به استان سیستان و بلوچستان انتقال داده بودند.

  سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، از آزادی یک کودک ۵ ساله از چنگال آدم ربایان خبر داد و گفت: ۵ روز قبل آدم ربایی یک کودک ۵ ساله از شهرستان فهرج از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به فرماندهی انتظامی شهرستان فهرج گزارش شد.

او افزود: بلافاصله همکاران ما با انجام اقدامات اطلاعاتی نسبت به شناسایی این افراد که کودک ربوده شده را به استان سیستان و بلوچستان منتقل کرده بودند اقدام کردند و محل اختفای این کودک شناسایی شد و با هماهنگی قضایی و استفاده از ظرفیت سران طوایف و ریش سفیدان بزرگ منطقه نسبت به آزادی این کودک عزیز اقدام و کودک به آغوش گرم خانواده اش برگردانده شد.

فرمانده انتظامی استان به اخلال گران نظم و امنیت هشدارداد و گفت: هشدار می‌دهیم به کسانی که قصد اخلال در نظم و امنیت مردم را داشته باشند نیروی انتظامی با پشتیبانی دستگاه قضایی با این افراد شدیدا برابر قانون و مقررات برخورد خواهد کرد.

او در ادامه بیان داشت: اختلافات ملکی و موضوعات دیگر نمی‌تواند توجیهی برای اعمال مجرمانه خصوصا جرایم آدم ربایی شود.

ناظری خاطر نشان کرد: به این افراد تذکر می‌دهیم تحت هیچ عنوانی اقدام به عمل مجرمانه نداشته باشند که حتما برابر قانون و مقررات با این افراد برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/س
آزادی کودک ۵ ساله فهرجی از چنگال آدم ربایان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? آزادی کودک ۵ ساله فهرجی از چنگال آدم ربایان