آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۲۸ شهریورماه اعلام شد . به گزارش فت فتو؛ مهدی شفیعی بعد از ظهر امروز در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی ابتلا به کرونا هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان ۵۵۰ مورد است که به تفکیک در کرمان ۳۲۲ نفر، رفسنجان […]

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۲۸ شهریورماه اعلام شد .

به گزارش فت فتو؛ مهدی شفیعی بعد از ظهر امروز در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی ابتلا به کرونا هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان ۵۵۰ مورد است که به تفکیک در کرمان ۳۲۲ نفر، رفسنجان ۳۰ نفر، جیرفت ۸۷ نفر، بم ۱۴ نفر و سیرجان ۹۷ نفر بستری‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان را ۳۸ هزار و ۶۴۲ مورد و موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان را ۹۰ مورد اعلام کرد.

وی تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا  در ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۱۴ نفر و مجموع فوتی‌های کرونایی در استان را ۴۵۹۸ مورد برشمرد.

شفیعی همچنین اظهار داشت: واکسن تزریق شده نوبت اول در استان کرمان یک‌میلیون و ۸۶ هزار و ۸۶۸ دز و نوبت دوم ۵۳۴ هزار و ۸۷۲ دز بوده است.
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

منبع:بــرنا
?
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۲۸ شهریور ۱۴۰۰