آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۱۵ شهریورماه اعلام شد . به گزارش فت فتو؛ سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: شبانه روز گذشته در استان کرمان ۳۱ کرونایی جدید در استان شامل ۱۸نفر در حوزه علوم پزشکی کرمان، ۶ نفر در حوزه پزشکی جیرفت، ۳ نفر در حوزه علوم پزشکی […]

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۱۵ شهریورماه اعلام شد .

به گزارش فت فتو؛ سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: شبانه روز گذشته در استان کرمان ۳۱ کرونایی جدید در استان شامل ۱۸نفر در حوزه علوم پزشکی کرمان، ۶ نفر در حوزه پزشکی جیرفت، ۳ نفر در حوزه علوم پزشکی بم، ۳ نفر در حوزه علوم پزشکی سیرجان  و۱نفر در رفسنجان جان باختند و مجموع جان باختگان کرونا در استان به ۴ هزار و ۳۹۴ نفر رسید.

دکتر شفیعی افزود: در شبانه روز گذشته۱۷۶بیمار جدید کرونا شامل ۸۹ نفر در کرمان، ۴۸نفر در جیرفت، ۲۸ نفر در سیرجان، ۶ نفر در بم و ۵نفر در رفسنجان در استان تحت درمان قرار گرفته اند.

وی گفت: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدا تا کنون ۳۷ هزار و ۶۴ نفر و در حال حاضر ۸۵۱ بستری قطعی کرونا در کرمان ثبت شده است.

همچنین تا روز گذشته ۷۴۲ هزار و ۱۶۱ نفر در استان کرمان دوز اول و ۳۸۲ هزار و ۳۵۱ نفر هم دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

 
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

منبع:بــرنا
?
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰