آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۸ شهریور ۱۴۰۰

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۸ شهریورماه اعلام شد . به گزارش فت فتو؛ مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه هم اکنون موارد قطعی بستری هزار و ۱۲ مورد است، گفت: از این تعداد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان۵۸۳ نفر، […]

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۸ شهریورماه اعلام شد .

به گزارش فت فتو؛ مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه هم اکنون موارد قطعی بستری هزار و ۱۲ مورد است، گفت: از این تعداد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان۵۸۳ نفر، رفسنجان۴۶ نفر، جیرفت ۱۶۳ نفر، بم۶۶ نفر و دانشگاه علوم پزشکی سیرجان ۱۵۴ نفرتحت درمان هستند.

شفیعی افزود: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان۳۵ هزار و ۸۷۳ مورد بوده اند.

او با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های علوم پزشکی کرمان ۱۸۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است، افزود: از این تعداد در حوزه دانشگاه علوم پزسکی کرمان۱۰۹ مورد، رفسنجان ۶ مورد، جیرفت۲۳ مورد، بم ۱۱ موردو دانشگاه علوم پزشکی سیرجان ۳۵ مورد شناسایی شده اند.

مدیر گروه مبارزه بابیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ نفر بر اثر کرونا در استان کرمان فوت شده اند، گفت:از این تعداد۱۶ نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان،۷ نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، یک نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و۲ نفر حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان فوت کرده اند.

شفیعی بیان داشت: مجموع جانباختگان قطعی کووید ۱۹ از ابتدای شیوع ویروس تاکنون ۴ هزار و ۲۶۳ نفر رسیده اند.

او عنوان داشت: ۶۹۲ هزار و ۴۱۹ نفر در استان مرحله اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند و ۳۲۴ هزار و ۴۱۸ نفر نیز مرحله دوندریافت واکسن را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

 
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۸ شهریور ۱۴۰۰

منبع:بــرنا
?
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۸ شهریور ۱۴۰۰