آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۳ شهریور ۱۴۰۰

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۳ شهریورماه اعلام شد . به گزارش فت فتو؛ مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از بستری شدن ۲۲۰ بیمار جدید کرونایی دربیمارستان‌های استان کرمان خبرداد. او مجموع بستری شدگان استان را ۱ هزار و ۱۳۸ نفر ذکر کرد وافزود: از این تعداد ۶۳۹ نفر در […]

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۳ شهریورماه اعلام شد .

به گزارش فت فتو؛ مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از بستری شدن ۲۲۰ بیمار جدید کرونایی دربیمارستان‌های استان کرمان خبرداد.

او مجموع بستری شدگان استان را ۱ هزار و ۱۳۸ نفر ذکر کرد وافزود: از این تعداد ۶۳۹ نفر در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۹۸ نفر در بیمارستان‌های جیرفت، ۱۶۱ نفر در بیمارستان‌های وابسته به دانشکده علوم پزشکی سیرجان، ۹۷ نفر در بیمارستان‌های بم و ۴۳ نفر در بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بستری هستند.

شفیعی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه ۲۴ نفر از هم استانی‌های ما بر اثر ابتلا به  ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۴ هزار و ۱۵۰ نفر در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

شفیعی تاکید کرد: درمجموع استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۴ هزار و ۸۰۳ نفر در بیمارستان‌های استان کرمان بستری و خدمات پزشکی دریافت کرده اند.

او بیان کرد: برای مقابله با این ویروس تاکنون ۶۵۵۹۳۵ نفر دوز اول واکسن خود را دراستان کرمان تزریق کرده اند.

او تعداد افرادی که دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند ۲۴۹۱۹۴  مورد ذکر کرد.

 
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۳ شهریور ۱۴۰۰

منبع:بــرنا
?
آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کرمان تا ۳ شهریور ۱۴۰۰